Era Tak Tak: Internet bez limitów przedłużony

Autor: Profesor Kategoria: Internet  4 stycznia 2011 14:42 

Komórkowa sieć Era do końca czerwca 2011 roku przedłużyła promocyjną usługę Blueconnect Max, która daje użytkownikom Tak Tak i Tak Tak Fon nielimitowany Internet w komórce.

Przypomnijmy, że w ramach Blueconnect Max użytkownik płaci stałą kwotę (9,08 zł na 30 dni) niezależnie od czasu, jaki poświęca na surfowanie po Internecie oraz bez względu na ilość pobranych danych. Dzięki temu użytkownicy Tak Taka i abonenci Tak Tak Fona mają otwarty dostęp do swojej poczty i codziennych informacji, m.in. bieżących wiadomości z kraju i ze świata, aktualnej prognozy pogody, programu TV czy nowości kinowych, oraz zapewnioną obecność on-line na serwisach społecznościowych. Wszystko na ekranie swojego telefonu.

Usługę można włączyć wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści MAX pod numer 8010. Uruchomienie blueconnect Max zostanie potwierdzone SMS-em, a z konta klienta zostanie pobrana kwota 9,08 zł. Od tego momentu użytkownik będzie korzystał z dostępu do Internetu w telefonie komórkowym przez 30 kolejnych dni, z prędkością przesyłania danych 1Mb/s. Po przekroczeniu 100MB transferu danych w miesiącu prędkość dostępu może zostać ograniczona do 16kb/s, ale użytkownik nadal może korzystać z Internetu w komórce nie ponosząc dodatkowych opłat. Taryfikacja transmisji w ramach usługi odbywa się, co 100kB (przy osobnym naliczaniu danych odbieranych i wysyłanych). Po upływie wskazanego terminu oferta zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 30 dni.

Źródło: media2.pl

Jeden komentarz to "Era Tak Tak: Internet bez limitów przedłużony"

  1. a pisze:

    „nielimitowany” ograniczony ilościowo do 100MB Internet. Takie rzeczy tylko w era… yyy… w Polsce.


More in Internet (612 of 978 articles)