Telewizja „n” z Internetem – teraz Orange Free, wkrótce Neostrada

Autor: Profesor Kategoria: Internet  9 czerwca 2011 17:11 

Współpraca telewizji „n” z Telekomunikacją Polską nabiera rozpędu. Satelitarny operator rozpoczyna sprzedaż swoich pakietów z mobilnym Internetem. Wkrótce do oferty dołączy także Neostrada TP.

od 9 czerwca 2011 roku pakiety telewizji „n” dostepne będą w Telekomunikacji Polskiej. Z kolei oferta pakietowa telewizji „n” poszerzy się o pełną gamę produktów umożliwiających dostęp do Internetu. Jako pierwszy pojawi się mobilny Internet Orange Free, a wkrótce internet stacjonarny, czyli popularna Neostrada.

Za sprawą strategicznego porozumienia podpisanego przez nasze Grupy w październiku ubiegłego roku, telewizja „n” jest głównym dostawcą kontentu telewizyjnego dla Grupy TP, dzięki czemu abonenci Grupy TP uzyskają dostęp do najlepszej rozrywki, którą gwarantuje telewizja „n”. Jednocześnie dzięki dołączeniu do portfolio produktów telewizji n mobilnego Internetu Orange Free, a w kolejnych tygodniach również Neostrady, możemy od teraz zaproponować naszym klientom telewizję i Internet, w jednym pakiecie. To dla nas ważny krok w tworzeniu najaktrakcyjniejszej na rynku oferty łączącej telewizję z Internetem, dostarczającej klientom maksimum rozrywki, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii – mówi Markus Tellenbach, Prezes Grupy TVN.

Wspólny pakiet usług telewizji n i Orange Free można będzie kupić na stronie internetowej www.n.pl i w telefonicznym Centrum Sprzedaży, a w kolejnych tygodniach również w wybranych punktach sprzedaży telewizji „n”. Internet Orange Free umożliwia łączenie się z siecią we wszystkich technologiach. Technologie 3G (UMTS, HSdPA oraz HSPA+ DC do 42 Mb/s) zapewniają zasięg na terenach miejskich, a technologia radiowa (CDMA), dostarcza Internet o prędkości do 1 Mb/s poza miastami. Pakiet telewizji „n” z Internetem mobilnym Orange Free będzie dostępny już od 72 zł miesięcznie.

Wszyscy klienci korzystający ze wspólnych ofert pakietowych Grupy TP i Grupy TVN łączących dostęp do internetu z telewizją, otrzymają atrakcyjny rabat. Jeśli elementem tego zestawu będzie jeden z pakietów telewizji n, łączny koszt usług będzie niższy odpowiednio o 6 zł, 10 zł lub 18 zł miesięcznie. Ta zasada dotyczy zarówno klientów kupujących pakiet usług w telewizji n jak również w TP.

Szczegóły oferty telewizji n z Internetem Grupy TP:

Oferty telewizji n z Internetem to 3 pakiety promocyjne HD z dostępem do szybkiego Internetu mobilnego Orange Free:
Świat HD – pakiet który zawiera: 87 kanałów po polsku w tym m.in. TVP1 HD, TVN HD, Polsat HD. W pakiecie znajduje się w sumie aż 19 kanałów w jakości High Definition

Film HD to pakiet, który oprócz wszystkich kanałów pakietu Świat HD zawiera filmowe kanały Premium : nFilmHD, nFilmHD2, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD, FilmBox Extra, FilmBox Family. W pakiecie znajduje się aż 25 kanałów w jakości High Definition

Full HD to największy pakiet, który zawiera w sumie 27 kanałów HD, wszystkie kanały z powyższych pakietow i dodatkowo Cinemax HD i Cinemax 2 HD oraz kolekcje VOD nSeriale z najnowszymi serialami oraz filmową kolekcję VOD PictureBox.

Do każdego z wyżej wymienionych pakietów klienci będą mogli wybrać odpowiedni pakiet danych Orange Free nawet do 20 GB miesięcznie. Usługa Orange Free z telewizją n będzie dostępna za pomocą modemu HUAWEI E173.
Łączone oferty telewizji n z Neostradą zostaną udostępnione już w najbliższych tygodniach.

Źródło: media2.pl





Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet (484 of 978 articles)