Nowy modem ZTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  8 czerwca 2012 09:50 

ZTE wprowadza na rynek nowy modem MF669 umożliwiający łatwe nawiązywanie bezprzewodowych połączeń internetowych. Dostępny będzie w sieci Plus oraz Cyfrowym Polsacie.

Świat kręci się dziś szybciej niż kiedyś, ciągle mobilni, żyjemy w nieustannym biegu. Bez względu na miejsce zawsze chcemy być w kontakcie z innymi, czekając na umówione spotkanie czy spędzając weekend poza miastem – ciągle potrzebujemy dostępu do sieci. Taką możliwość daje nowy modem USB firmy ZTE – MF669.

Modem przesyła dane z prędkością do 5.76Mb/s – upload i do 21.6Mb/s – download, dzięki czemu można sprawnie przeglądać strony WWW, pobierać pliki, skontaktować się ze znajomymi czy przeprowadzić służbową wideokonferencję za pomocą Skype. MF669 pracuje w technologii HSPA+. Jego rozmiary to – 27mm x 12.5mm x 93.5mm.

Urządzenie w kolorze czarnym dostępne jest w ofercie operatora sieci Plus. Wkrótce pojawi się również w Cyfrowym Polsacie, gdzie do wyboru będą kolory biały lub czarny. Urządzenie jest kompatybilne z większością popularnych typów oprogramowania: Windows 7, XP i Vista czy MAC OS, a w Cyfrowym Polsacie również z Linuxem. Dzięki zainstalowanym aplikacjom przy pomocy modemu ZTE można wysyłać wiadomości SMS oraz korzystać z książki telefonicznej. Slot na kartę pamięci SD umożliwia wykorzystanie urządzenia w charakterze przenośnej pamięci USB i przechowywanie nawet 32GB danych.

Żródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (79 of 87 articles)
trendnet