Darmowy internet nad morzem

Autor: Profesor Kategoria: Internet  10 lipca 2012 09:32 

ING Bank Śląski dla osób wypoczywających nad polskim morzem przygotował strefy darmowego internetu. Do końca wakacji plażowicze w sześciu nadmorskich kurortach mogą za darmo łączyć się z siecią dzięki zainstalowanym przez ING hot-spotom.

Strefy darmowego internetu od ING Banku Śląskiego pojawiły się w prestiżowych lokalizacjach w Sopocie, Juracie, Kołobrzegu, Rewalu, Łebie i Ustce. Każda ze stref została wyposażona w namioty, leżaki i pufy, dzięki czemu plażowicze mogą surfować po internecie w komfortowych warunkach i niezależnie od pogody.

Z badań wynika, że w tym roku większość Polaków zamierza wypocząć nad Bałtykiem. Postanowiliśmy podążyć za nimi, i z komunikacji miejskiej, w której udostępnialiśmy bezpłatny internet, przenieśliśmy się na piękne polskie plaże. Gdy jesteśmy na wakacjach, często mamy problem z dostępem do internetu. Dzięki naszej akcji każdy użytkownik smartfona będzie mógł bez obaw o koszty podzielić się ze znajomymi zdjęciem z plaży czy opisać swoje przygody na Facebooku. Po prostu internetowi mają lepiej – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej ING Banku Śląskiego.

Bank zapewnił także dodatkową rozrywkę na plaży – w każdej lokalizacji zostały zamieszczone totemy z kodami QR, dzięki którym na smartfonie lub tablecie można sprawdzić ciekawe atrakcje w okolicy, prognozę pogody czy posłuchać muzyki. Osoby odwiedzające ING Plaże WiFi będą mogły nie tylko surfować po internecie, ale także na desce. W każdej ze stref przez jeden weekend wakacji dostępna będzie bezpłatna szkoła windsurfingu ING, w której zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy. Łącznie tego lata z ING nauczy się surfować ponad 200 osób.

Strefy bezpłatnego darmowego internetu od ING zostały umiejscowione przy głównych wejściach na plaże. Aby skorzystać z sieci wystarczy spośród dostępnych sieci połączyć się z „ING WIFI”. Po wszystkich plażach ING można odbyć wirtualny spacer na stronie www.plazaing.pl.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet (294 of 978 articles)
tooway