Kompaktowy WNAP-1260 zwiększy zasięg WiFi

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  17 lipca 2012 13:05 

WNAP-1260 to instalowany bezpośrednio w gnieździe elektrycznym repeter sygnału WiFi umożliwiający zwiększenie zasięgu istniejących sieci bezprzewodowych w bardzo łatwy sposób.

WNAP-1260 można umieścić w dowolnym gnieździe elektrycznym i zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej pracującej z prędkością do 300Mbps. Dzięki fizycznemu przełącznikowi trybów pracy: punktu dostępowego, repeatera i klienta można natychmiastowo dostosować urządzenie do swoich wymagań i istniejącej infrastruktury sieciowej bez potrzeby konfiguracji oprogramowania.

WNAP-1260 to idealne rozwiązanie dla biura lub użytkowników indywidualnych zapewniające sieciową łączność bezprzewodową o wysokiej przepustowości do 300Mbps. Umieszczenie punktu dostępowego WNAP-1260 w centralnym miejscu w domu lub biurze i podłączenie do niego modemu ADSL lub kablowego pozwala użytkownikom mobilnym lub stacjonarnym uzyskać w łatwy sposób dostęp do Internetu. Co więcej, mechanizm szyfrowania WPA-PSK/WPA2-AES efektywnie chroni transmitowane informacje przed wyciekiem do nieautoryzowanych użytkowników. Możliwość zdefiniowania 5 różnych identyfikatorów sieci SSID pozwala na dostęp do różnych sieci poprzez pojedynczy punkt dostępowy,  dzięki technologii 2T2R MIMO redukuje martwe punkty, co pozwala na zwiększenie zasięgu istniejącej sieci bezprzewodowej. Tryby WDS oraz repeater obsługiwane przez WNAP-1260 ułatwiają instalację i redukują koszty okablowania.

Źródło: planet.pl





Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (76 of 87 articles)
Huawei