Mobilny hotspot od ZTE – Internet z szybkością LTE

Autor: Profesor Kategoria: Internet, Sprzęt  23 października 2012 14:45 

ZTE zaprezentował nowy modem MF91, czyli niewielkie urządzenie współpracujące z nowoczesną technologią LTE, która umożliwia nawiązywanie szybkich połączeń internetowych dla sieci złożonej nawet z dziesięciu urządzeń.

Pomimo niewielkich rozmiarów – 100mm x 58mm x 16mm i wagi wynoszącej 105g, modem MF91 prezentuje wysokie możliwości techniczne. Poza obsługą standardowych pasm częstotliwości – GSM i UMTS, modem ZTE współpracuje także z nowoczesną technologią LTE. Dzięki temu można za jego pomocą nawiązywać połączenia internetowe z maksymalnymi prędkościami przesyłu do 100 Mb/s (download) i do 50 Mb/s (upload). Ten mobilny hotspot pozwala na obsługę lokalnej sieci złożonej nawet z dziesięciu urządzeń, takich jak komputery, tablety czy konsole do gier.

ZTE MF91

ZTE MF91

Wszystkie najważniejsze parametry, takie jak stan baterii czy siła sygnału, można na bieżąco monitorować na 1.44 calowym wyświetlaczu, w który wyposażono MF91. Modem posiada także slot na kartę MicroSDHC, co pozwala magazynować na nim do 32GB plików. Instalacja MF91 jest niezwykle prosta – wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć urządzenie za pomocą gniazda USB 2.0 do komputera, aby cieszyć się sprawnym i szybkim połączeniem internetowym. Wydajna bateria o pojemności 2300mAh pozwala także na cztery godziny pracy i 150 godzin czuwania urządzenia bez źródła zasilania.

Modem ZTE jest kompatybilny z oprogramowaniem Windows 7, XP i Vista oraz z systemem operacyjnym MAC, a także przeglądarkami internetowymi – IE, Firefox, Safari, Opera czy Chrome.

Źródło: media2.pl


Tagi: , , ,Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet, Sprzęt (256 of 1022 articles)
cyfrowypolsat