Nowy router D-Link N300+

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  24 grudnia 2012 00:25 

D-Link wprowadza na rynek nowy router z rodziny D-Link Cloud. Model N300+ (DIR-626L) został dostosowany do wymagań współczesnego cyfrowego stylu życia. Oferuje większą wydajność sieci, lepszy zasięg oraz rozbudowane mechanizmy zabezpieczeń.

Router D-Link N300+ (DIR-626L) wspiera usługę mydlink, przez co spełnia potrzeby nowoczesnych rodzin, umożliwiając rodzicom kontrolę treści, do których dostęp mają dzieci, a dzieciom – bezpieczną zabawę i naukę. Użytkownicy mogą monitorować odwiedzane serwisy internetowe w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem portalu mydlink lub aplikacji mydlink zainstalowanej na telefonie iPhone, tablecie iPad lub urządzeniu z systemem Android. Router blokuje również próby niepożądanego zdalnego dostępu do sieci domowej przy użyciu wbudowanej zapory sieciowej.

D-Link n300+

D-Link n300+

Nowy model obsługuje technologię SharePort Mobile, która pozwala konsumentom współużytkować pliki, tworzyć ich kopie zapasowe oraz strumieniowo przesyłać muzykę i filmy z dowolnej pamięci USB podłączonej do routera na urządzenia przenośne.

Router N300+ DIR-626L jest wyposażony w technologię Wireless N, co zapewnia jego użytkownikom największą szybkość i najlepszy zasięg. Budowa routera pozwala natomiast oszczędzić miejsce. Ponadto, w urządzeniu zastosowano system inteligentnych anten, które pozwalają wysyłać wiele strumieni danych przy wykorzystaniu odbić sygnału sieci bezprzewodowej od ścian. Dzięki temu możemy uzyskać zasięg w pomieszczeniach, które są niedostępne dla innych urządzeń bezprzewodowych, na przykład na najwyższych piętrach domów lub w piwnicy. Cztery porty sieci Ethernet umożliwiają użytkownikom łączenie urządzenia przewodowego z siecią w elastyczny sposób.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (56 of 87 articles)
tp-link