Asus wprowadza najmniejszy ruter na świecie

Autor: Profesor Kategoria: Internet, Sprzęt  1 lutego 2013 13:36 

Urządzenia mobilne zmieniły model korzystania z Internetu i sprawiły, że dostęp do niego mamy prawie wszędzie. Asus wprowadza na rynek nowy ruter WL-330NUL wielkości pamięci USB i ważący zaledwie 17,5 g.

ASUS WL-330NUL

ASUS WL-330NUL

Kieszonkowy ruter ASUS WL-330NUL to – jak zapewnia producent – najmniejszy na świecie, w pełni funkcjonalny ruter stworzony po to, by ułatwiać łączenie się z Internetem poza domem i biurem. Pozwala na szybkie konfigurowanie zabezpieczonych połączeń oraz na udostępnianie ich innym użytkownikom. Współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi, m.in. Windows 8, Mac OS i iOS. Co za tym idzie jest kompatybilny z wieloma urządzeniami.

Nowe urządzenie może działać w kilku różnych trybach, takich jak: ruter, Ethernet, Wi-Fi hotspot i punkt dostępowy. Jego elastyczność umożliwia łatwe udostępnianie sieci wielu urządzeniom, niezależnie od tego, czy jest ona przewodowa czy bezprzewodowa. WL-330NUL ma 6,5cm długości i waży 17.5g, dzięki czemu zawsze możemy go mieć przy sobie.

Asus WL-330NUL umożliwia udostępnianie pojedynczego połączenia wielu urządzeniom bez potrzeby płacenia za dodatkowe konta lub uzyskiwania dodatkowych danych do logowania.
Z nowym ruterem za pomocą portu USB można włączyć do sieci ultrabooka, który nie został wyposażony w port sieciowy.

Źródło: media2.pl


Tagi: , ,Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet, Sprzęt (213 of 1022 articles)
multimedia