Dwa razy szybszy internet w pakietach UPC

Autor: Profesor Kategoria: Internet  3 lutego 2013 22:21 

UPC Polska, największy w Polsce operator telewizji kablowej, wprowadza zmiany w swoich promocjach. Tym razem UPC Polska kusi klientów dwa razy szybszym internetem przy zakupie trzech usług w pakiecie.

W nowej promocji UPC oferuje 6 promocyjnych pakietów, składających się z zestawu dwóch lub trzech usług: telewizji cyfrowej i Internetu oraz telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu. Prędkość usługi internetowej jest teraz 2x szybsza – zamiast dotychczasowego Internetu Fiber Power 30 Mb/s, klienci otrzymają Fiber Power 60 Mb/s, a Fiber Power 60 Mb/s zostaje zastąpiony Fiber Power 120 Mb/s.

Każdy z pakietów może być wzbogacony o opcje dodatkowe – przykładowo, osoby, które zdecydują się na pakiet składający się z Internetu Fiber Power 60 Mb/s, Pakietu Max Extra HD Telewizji Cyfrowej z nagrywarką oraz taryfy telefonicznej Minuty do wszystkich 60 w cenie 135 zł (przez pierwsze 3 miesiące w cenie 95 zł w przypadku nowych i obecnych klientów posiadających jedną usługę), mogą dodatkowo zwiększyć prędkość oferowanego w pakiecie Internetu w cenie 20 zł, jak również wybrać więcej minut w abonamencie. Dodatkowo klienci otrzymają bezpłatnie bezprzewodowy dostęp do Internetu w domu.

Każdy z pakietów 2 i 3 usług UPC to także: dostęp do UPC na żądanie, dostęp do kanałów HD (21 kanałów HD w Pakiecie Select Extra HD i 28 kanałów HD w Pakiecie Max Extra HD), telewizja analogowa bez opłat, Wi-Fi bez opłat w standardzie, pakiet premium HBO – 1 miesiąc bez opłat.

Klienci zainteresowani samą telewizją cyfrową mogą liczyć na darmowy abonament przez dwa miesiące oraz tańszą o 50 zł instalację. Klienci zainteresowani samą usługą internetową otrzymują natomiast rabat 50 proc. na abonament przez trzy miesiące oraz tańszą instalację.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet (186 of 978 articles)
asus