Mobilny router od ZTE na 10 urządzeń

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  13 czerwca 2013 11:32 

ZTE zaprezentował niewielkich wymiarów mobilny router MF63, który jest w stanie rozdzielić sygnał w technologii HSPA+ pomiędzy 10 urządzeń.

ZTEMF63
ZTE MF63 potrafi pobierać dane z maksymalną prędkością 21.6 Mb/s, a wysyłać z szybkością do 5.76 Mb/s. Rozdzielenie sygnału na dziesięć komputerów sprawia, że połączeniem w technologii HSPA+ mogą cieszyć się wszyscy użytkownicy sieci zbudowanej na bazie tego poręcznego routera. Wymiary urządzenia to 97.7mm x 53.6mm x 14.4mm, co przy wadze zaledwie 91 gramów, predestynują je do miana kieszonkowego.

Zaletą modelu MF63 jest również możliwość korzystania z niego jako przenośnej pamięci masowej o pojemności do 32GB – po rozbudowaniu jej kartą SD. Router komunikuje użytkownikom aktualny tryb pracy na jednocalowym wyświetlaczu OLED, który jest czytelny i precyzyjnie wkomponowany w strukturę obudowy. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows XP, Windows 7, Windows 8, Vista oraz Mac i Linux. Router znajduje się aktualnie w ofercie operatora sieci Orange.

Źródło: media2.pl


Tagi: , ,



Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (44 of 87 articles)
ztelogo