Nowy modem LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  8 lipca 2013 14:00 

ZTE prezentuje najnowszy modem MF823, działający w technologii LTE. Podobnie jak model MF821 urządzenie będzie dostępne w ofercie sieci Plus i Cyfrowego Polsatu.

ZTE MF823

ZTE MF823

Modem MF823 pozwala na pracę w technologii LTE z prędkością pobierania do 100Mb/s i wysyłania do 50Mb/s. Instalacja odbywa się poprzez gniazdo USB 2.0 High Speed, a sam proces przebiega automatycznie, wgrywając preinstalowane sterowniki. Oprogramowanie wspiera wszystkie popularne systemy, takie jak Windows XP, 7, Vista, a także Mac i Linux. Stan połączenia komunikowany jest za pomocą diody LED, która wyświetla trójkolorowe sygnały.

Wraz z rozwojem usługi mobilnego internetu rośnie zapotrzebowanie na urządzenia do jego odbioru. Nasz nowy modem jest o połowę lżejszy od poprzedniej wersji, posiada także dwukrotnie więcej pamięci i zupełnie nowy Chipset, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że stanowi odzwierciedlenie trendu nastawionego na funkcjonalną miniaturyzację – mówi Sławomir Kowalik, Terminal Sales Manager w ZTE Poland

Modem ZTE MF823 waży zaledwie 26 gramów, a jego wymiary to 90mm x 28.4mm x 13mm. Smukła obudowa oraz minimalistyczny design sprawiają, że MF823 będzie się komponował wizualnie ze wszystkimi przenośnymi urządzeniami.

Modem ZTE MF823 wkrótce będzie dostępny w ofercie sieci Plus i Cyfrowego Polsatu.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (43 of 87 articles)
ztelogo