Router LTE – ZTE MF253

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  1 sierpnia 2013 14:05 

ZTE wprowadza na rynek nowy, kompaktowy router MF253, który potrafi rozdzielić transfer w technologii 4G pomiędzy 32 urządzenia pracujące w sieci firmowej lub domowej.

Router ZTE MF253

Router ZTE MF253

Urządzenie zapewnia pobór danych na poziomie do 100Mb/s oraz przesył z prędkością do 50Mb/s, rozsyłając sygnał nawet do 32 jednostek roboczych w biurze lub użytkowników w sieci domowej. Dzięki nowoczesnej, pionowej konstrukcji, nieinwazyjnej bieli obudowy, czytelnej prezentacji sygnałów diodowych i stylowemu designowi, modem MF253 komponuje się zarówno z otoczeniem biurowym, jak i przestrzenią prywatnego użytkowania.

Firma ZTE przewidziała specjalne wersje routera MF253 dostosowane do różnych wymogów widma LTE obecnych na rynkach Ameryki, Europy i Chin. Dodatkowo producent wyposażył urządzenie w zewnętrzną antenę, która pomoże uzyskać lepszą jakość połączenia i silniejszy sygnał na mniej zurbanizowanych obszarach.

Zaimplementowana technologia MIMO (multiple-input multiple-output) sprawia, że wielu użytkowników korzystających jednocześnie z możliwości routera ZTE odbiera dobrej jakości sygnał. Dla wygody użytkowników router został wyposażony w porty USB, dzięki czemu może on służyć jako biurowe centrum informacji, po podłączeniu do zewnętrznego dysku pamięci masowej.

Źródło: media2.pl


Tagi: , , ,Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (40 of 87 articles)
tp-link