Play Online na kartę 4G LTE

Autor: Profesor Kategoria: Internet  16 listopada 2013 19:27 

Play wprowadza do oferty usługi mobilnego internetu w technologii 4G LTE i prezentuje nową ofertę Play Online na kartę, w ramach której klienci będą mogli korzystać z nielimitowanego internetu LTE po zasileniu konta odpowiednią kwotą.

komórkowa sieć Play wprowadza na rynek nową ofertę Play Online na kartę 4G LTE. W ramach oferty prędkość internetu wynosi do 15 Mb/s, natomiast koszt 1 MB to 2 grosze. Minuta połączenia głosowego wynosi 29 groszy, wysłanie SMS-a 9 groszy, a wiadomości MMS – 19 groszy.

W nowej ofercie Play Online na kartę doładowania konta premiowane są większymi bonusami wynoszącymi od 200 MB do 20 GB. Dodatkowo zasilenia od 30 zł w zawyż premiowane są nielimitowanym internetem LTE na 30 dni.

Play Online na kartę 4G LTE - oferta

Play Online na kartę 4G LTE – oferta

Jednocześnie komórkowa sieć Play wprowadza na rynek nowe startery Play Online na kartę 4G LTE: dwa startery bez modemów (500 Mb za 9 zł na 7 dni i 2GB za 19 zł na 14 dni) oraz dwa z modemami ZTE MF823 w kolorze białym lub czarnym (279 zł: modem + starter 19 zł z 2GB na start).

Play Online na kartę 4G LTE - startery z modemem

Play Online na kartę 4G LTE – startery z modemem

Na rynku (w POS-ach i sklepie internetowym) dostępny będzie także darmowy starter, który umożliwia testowanie nowej technologii 4G LTE w sieci Play. Jego użytkownik otrzymuje darmowy pakiet internetowy 300 MB ważny przez dni.

Play Online na kartę 4G LTE - startery z modemem

Play Online na kartę 4G LTE – startery z modemem

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet (96 of 978 articles)
plusgsm