Play internet z 4G LTE do 30 Mb/s

Autor: Profesor Kategoria: Internet  16 listopada 2013 19:36 

Komórkowa sieć Play wprowadza do swojej komercyjnej oferty, zapowiadany od kilku miesięcy mobilny internet w technologii 4G LTE o maksymalnej prędkości do 30 Mb/s. Jednocześnie operator zaprezentował nową ofertę Play Online 4G LTE bez limitów przez 6 miesięcy.Komórkowa sieć Play jest kolejnym w Polsce operatorem, który rozpoczyna walkę o klientów mobilnego internetu pod hasłem LTE. Podczas wtorkowej konferencji prasowej fioletowy operator oficjalnie ogłosił uruchomienie sieci 4G LTE. Obecnie działa 800 stacji LTE w trzynastu miastach Polski: (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rzeszów, Częstochowa, Toruń, Wałbrzych, Koszalin, Tarnów), do końca roku 4G LTE sieci Play ma być dostępne w ponad 50 miastach Polski.

Play LTE - zasięg 2013

Play LTE – zasięg 2013

Prędkość mobilnego internetu 4G LTE w ofertach Play Online będzie ograniczona do 30 Mb/s w zależności od wybranego abonamentu. Natomiast w ofercie smartfonowej maksymalna prędkość wyniesie do 15 Mb/s.

Jednocześnie komórkowa sieć Play zaprezentowała nową ofertę Play Online 4G LTE. W ramach promocji klienci będą mogli korzystać z 4G LTE bez limitów przez 6 miesięcy. Klienci mogą wybierać spośród trzech opcji ofertowych. Pierwsza propozycja to oferta mobilnego internetu z modemem lub przenośnym routerem już od 1 zł:

4G LTE w Play - przenośny internet z modemem lub routerem

4G LTE w Play – przenośny internet z modemem lub routerem

„Domowe Wi-Fi” to oferta skierowana do klientów zainteresowanych mobilnym internetem w pakiecie z routerem (WiFi ZTE MP2800 LTE) od 1 zł:

4G LTE w Play - domowe Wi-Fi

4G LTE w Play – domowe Wi-Fi

Przygotowano także ofertę „Zestaw 2 w 1″, która łączy dwa urządzenia i dwie karty SIM

4G LTE w Play - Zestaw 2 w 1

4G LTE w Play – Zestaw 2 w 1

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet (95 of 978 articles)
play