Play: Nowy modem i router LTE od ZTE

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  16 listopada 2013 19:42 

ZTE wprowadza do oferty komórkowej sieci Play dwa urządzenia służące do odbioru mobilnego internetu -szybki modem LTE MF823 oraz kompaktowy router MF28D, w taryfach od 1zł.

Modem ZTE MF823

Modem ZTE MF823

Modem MF823 pozwala na pracę w technologii LTE z prędkością pobierania do 100Mb/s i wysyłania do 50Mb/s. Instalacja odbywa się poprzez gniazdo USB 2.0 High Speed, a sam proces przebiega automatycznie. Modem ZTE MF823 waży zaledwie 26 gramów, a smukła obudowa oraz minimalistyczny design sprawiają, że będzie się komponował wizualnie ze wszystkimi przenośnymi urządzeniami.

Router ZTE MF28D

Router ZTE MF28D

Model MF28D zapewnia szybkość pobierania danych do 100Mb/s oraz wysyłania do 50Mb/s w technologii internetu LTE Cat3. Dodatkowo router ZTE oferuje możliwość przyłączenia centrali VoIP, która obsłuży połączenia głosowe oraz wielokierunkową konferencję. Router MF28D można wykorzystać również jako bazę domowego centrum rozrywki i w oparciu o niego rozdzielić dostęp do Internetu, pomiędzy tablety, notebooki, konsole czy nawet telewizory. Szybkie połączenie gwarantuje słuchanie ulubionej muzyki, czy oglądanie filmów online w jakości HD bez buforowania. Router wyposażono także w zaporę Firewall, która chroni urządzenia w sieci domowej przed nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz.

Oba urządzenia dostępne są w nowej ofercie Play Online, w której klienci mogą korzystać z LTE przez 6 miesięcy za damo.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (32 of 87 articles)
asus