Netia zapowiada nową ofertę: GigaOferta II

Autor: Profesor Kategoria: Internet  30 marca 2014 20:15 

We wtorek (1 kwietnia 2014 roku) sieć Netia wprowadzi do swojej oferty nową promocję o nazwie GigaOferta II. Ze zmian mają ucieszyć miłośników umów krótkoterminowych oraz użytkowników mobilnych.

Nowa oferta Netii o nazwie GigaOferta II zostanie oficjalnie zaprezentowana w poniedziałek. Jednak już teraz na swoim blogu operator zdradza, że nowe oferta to przede wszystkim największa to dostępność usług pod marką Netia również na sieci światłowodowej i ETTH Dialogu oraz wprowadzenie zdecydowanie krótszych umów promocyjnych (dotyczy nowej sprzedaży).

Ta pierwsza zmiana ma związek z toczącym się połączeniem marki Dialog Grupa Netia z Netią, która dokona się ostatecznie na przełomie kwietnia i maja br. W maju klienci Telefonii Dialog dostaną już faktury z logo Netia – wyjaśnia Karol Wieczorek z biura prasowego Netii

Od 1 kwietnia będzie można zawrzeć z Netią umowę promocyjną tylko na 6 miesięcy dla samego internetu (lub internetu z telefonem) oraz zaledwie 12 miesięcy za pakiet internet z TV (i ewentualnie dodatkowo telefonem). Co również istotne, internet przy krótszej umowie (na 6 miesięcy dla internetu solo) będzie w każdej z opcji kosztował miesięcznie zaledwie 10 zł więcej niż ten w umowie na 24 miesiące.

Nowe promocje z krótkimi umowami będą dostępne na wszystkich sieciach przewodowych Grupy Netia i będą dotyczyć wszystkich opcji prędkości, czyli również usługi Netia FOTON (do 100 Mb/s w technologiach ETTH, FTTH-PON; do 50 Mb/s dla łączy miedzianych zmodernizowanych do VDSL2).

Zmianie ulegnie także oferta mobilnego internetu Netii, w ramach której klienci zyskają nielimitowany dostęp do zwykłych stron WWW przez cały okres trwania umowy dla użytkowników, którzy jednocześnie korzystają z dowolnego internetu stacjonarnego Netii. Ceny Mobilnego Internetu (sieć 4G operatora sieci Play z dwuzakresowym modemem Huawei 3131) zaczynają się od 25,90 zł brutto miesięcznie.

Zmiany nastąpią także w zakresie treści premium w ofercie Telewizji Osobistej.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet (79 of 978 articles)
plusgsm