Router Archer C5 – dualband w standardzie 802.11ac

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  22 lipca 2014 21:48 

Archer C5 to nowy router TP-Link pracujący w standardzie 802.11ac. Oprócz wsparcia dla najnowszych technologii model ten oferuje także wiele użytecznych funkcji.

Archer C5

Archer C5

Najnowszy router TP-Link rozgłasza dwie oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 5 GHz oraz 2,4 GHz oferując użytkownikom 1200Mb/s łącznej przepustowości. Dzięki takiej konfiguracji zyskujemy nie tylko doskonałą wydajność ale również gwarancję stabilnej pracy sieci Wi-Fi. Dodatkowym plusem Archera C5, jest zasięg i siła sygnału, za którą odpowiada sześć anten. Trzy zewnętrzne, o zysku 5dBi przeznaczone dla częstotliwości 5GHz oraz trzy wewnętrzne wykorzystywane w paśmie 2,4GHz.

Archer C5 może także posłużyć do zbudowania wydajnej sieci przewodowej – router wyposażono w gigabitowe porty Ethernet. Użytkownicy docenią również dwa porty USB 2.0, za pomocą których udostępnimy drukarkę i zasoby zapisane na zewnętrznej pamięci masowej urządzeniom w sieci lokalnej oraz, dzięki funkcji serwera FTP, również przez Internet. Poza tym urządzenie oferuje szereg przydatnych opcji, w tym tworzenia sieci bezprzewodowej dla gości (zarówno w paśmie 2.4 jak i 5GHz), kontrolę pasma w oparciu o adres IP, czy też możliwość zestawienia mostu WDS.

Archer C5 to atrakcyjna propozycja dla użytkowników szukających funkcjonalnego i nowoczesnego routera, który zagwarantuje bezpieczne i bezproblemowe korzystanie z internetu w domu lub małym biurze.

Router Archer C5 dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 399 zł. Objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: media2.pl


Tagi: , ,Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (19 of 87 articles)
tp-link