Plus i CP: Tańszy internet LTE bez sprzętu i lojalki

Autor: Profesor Kategoria: Internet  22 lipca 2014 22:19 

Od czwartku (3 lipca 2014) komórkowa sieć Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają kolejne nowości w ofercie Internetu. W ofercie dla klientów indywidualnych, którzy mają własny sprzęt, pojawiają się nowe abonamenty z rabatami przez całą długość umowy.

Od 3 lipca do wprowadzonej już w czerwcu oferty Power LTE dodane zostały nowe, niższe abonamenty za 29,90 zł brutto i 49,90 zł brutto, które zawierają podstawowy pakiet danych. Pakiet można wykorzystać z maksymalną dostępną prędkością transferu we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE. Jednak w abonamentach tych nie jest dostępna usługa nielimitowanego Internetu LTE.

Power LTE - klienci indywidualni

Power LTE – klienci indywidualni

Umowy ze sprzętem na 12 i 24 miesiące. Umowy bez sprzętu na 12 i 24 miesiące, przy czym przy wyborze oferty na 2 lata klient otrzymuje co miesiąc rabat na abonament do 20 zł brutto

Dodatkowo klienci indywidualni od teraz mają możliwość zawarcia umowy bez sprzętu i bez lojalki. W tym przypadku miesięczny abonament brutto to 29,90 zł i zawiera on pakiet 3 GB. Klienci dokonujący zakupu w sklepie internetowym otrzymują dodatkowo w prezencie do 5 GB miesięcznie do swojego podstawowego pakietu danych. Nowa oferta jest również dostępna dla klientów, którym kończy się umowa.

Internetowa oferta Power LTE to także dodatkowy limit nocny 50 GB w cenie 0 zł w ofertach ze sprzętem oraz w cenie 2,90 zł w ofercie bez sprzętu.

Pakiety Ipla Plus za darmo do końca roku
Specjalną promocją zostaje objęta największa telewizja internetowa IPLA. Klienci, którzy podpiszą umowę na Plus Internet otrzymają Pakiet IPLA PLUS. Do 31 grudnia bieżącego roku jest on całkowicie za darmo, a transfer nie pomniejsza GB z pakietu podstawowego w abonamencie.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet (51 of 978 articles)
orange