Nowy internet w Play bez limitów

Autor: Profesor Kategoria: Internet  25 sierpnia 2014 12:51 

W środę (20 sierpnia 2014 roku) komórkowa sieć Play wprowadzi na rynek nową ofertę mobilnego internetu – Formuła 4G LTE Unlimited bez limitów przez pół roku (od 29,99 zł) lub na zawsze (od 49,99 zł). Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Komórkowa sieć Play zaprezentowała nowa ofertę na internet bez limitu w dwóch opcjach – tańszej bez limitu przez pół roku lub droższej bez limitu „na zawsze”. Co ważne, brak limitu dotyczy dotyczy wszystkich technologii (HSPA+ i LTE). Fioletowy operator przekonuje także, że oferta nie ma posiada limitów prędkości pobierania danych. Play zastrzega sobie jednak możliwość obniżenia prędkości wybranym użytkownikom, po przekroczeniu 100 GB transferu.

W podstawowej opcji, użytkownicy nowej taryfy Formuła 4G LTE Unlimited otrzymują nielimitowany dostęp do oferty przez pierwsze pół roku umowy. Po tym okresie miesięczny limit danych wynosi 25 GB (+5 GB w przypadku sprzedaży na odległość). Użytkownik otrzymuje także za darmo usługę „Noc bez limitów”.

Formuła 4G LTE Unlimited - oferta

Formuła 4G LTE Unlimited – oferta

Podstawowa cena powyższego zestawy to 29,99 zł miesięcznie w umowie bez urządzenia (umowa na 18 miesięcy). Oferta dostępna będzie także z urządzeniami – modemem lub routerami za 1 zł (umowa na 24 miesiące) w następujących opcjach abonamentowych:

Formuła 4G LTE Unlimited - oferta z urządzeniem

Formuła 4G LTE Unlimited – oferta z urządzeniem

Przygotowano także opcję Formuła 4G LTE Unlimited bez limitów na zawsze w całym zasięgu. W tym przypadku ceny abonamentowe są wyższe o 20 złotych od oferty podstawowej, jednak przez pół roku klient otrzymuje rabat w wysokości 20 zł.

Formuła 4G LTE Unlimited - bez limitu na zawsze

Formuła 4G LTE Unlimited – bez limitu na zawsze

To jednak nie koniec nowości. Komórkowa sieć Play zapowiada także, że wkrótce klienci kupujący abonament na usługi głosowe za minimum 39,99 zł, tylko tego samego dnia będą mogli dokupić internet z rabatem 50 proc. na zawsze.

Dostępna będzie także Formuła 4G LTE Unlimited dla Firm

Formuła 4G LTE Unlimited - oferta dla firm

Formuła 4G LTE Unlimited – oferta dla firm

Źródło: media2.pl


Tagi: , ,Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet (45 of 978 articles)
njumobile