Router i karta sieciowa w standardzie 802.11ac

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  27 września 2014 23:48 

TP-Link wprowadza na rynek router Archer C20i, który umożliwia zbudowanie wydajnej sieci bezprzewodowej w domu lub małym biurze. Z kolei dwuzakresowa karta sieciowa Archer T2U zapewni szybki i bezproblemowy dostęp do Internetu.

TP-LINK Archer C20i

TP-LINK Archer C20i

Router TP-Link Archer C20i jednocześnie rozgłasza dwie sieci bezprzewodowe pracujące w dwóch różnych pasmach – 2,4 GHz oraz 5 GHz. Rozwiązanie takie gwarantuje nie tylko elastyczność – wygodna opcja zarządzaniem ruchem w sieci, ale również wysoką wydajność. Łączna przepustowość w obu częstotliwościach wynosi 733 Mb/s, co pozwala na swobodne korzystanie z internetu w domu lub biurze. Dodatkowym atutem C20i są trzy wydajne, wbudowane anteny, które gwarantują stabilny i szybki dostęp do sieci bezprzewodowej na dużym obszarze. Router wyposażony jest w port USB 2.0 służący do podłączenia i udostępnienia w sieci lokalnej zewnętrznej pamięci masowej lub drukarki. Użytkownicy Archera C20i mogą także skorzystać z funkcji serwerów druku, mediów oraz FTP. Funkcja Guest Network pozwala z kolei na utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej gościom korzystanie z Internetu bez udzielania im dostępu do zasobów sieci lokalnej. Router TP-LINK obsługuje także standard IPv6.

TP-LINK Archer T2U

TP-LINK Archer T2U

Wydajną współpracę z routerami najnowszego standardu 802.11ac zapewni miniaturowa karta sieciowa z interfejsem USB – Archer T2U, która gwarantuje przesyłanie danych z maksymalną prędkością do 433 Mb/s w paśmie 5 GHz lub 150 Mb/s w zakresie 2,4 GHz. Dzięki zastosowaniu USB 2.0 karty można używać zarówno w laptopie jak i komputerze stacjonarnym, w domu lub w biurze. T2U wykorzystuje szyfrowanie WPA/WPA2, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych. W zestawie z kartą sieciową otrzymamy również dedykowane oprogramowanie pozwalające na prostą i szybką instalację oraz zestawienie zabezpieczonego połączenia.

Router Archer C20i oraz karta sieciowa Archer T2U dostępne są w sprzedaży w sugerowanych cenach brutto wynoszących odpowiednio 159 zł oraz 89 zł. Objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (14 of 87 articles)
asus