E1 wzmocni domową sieć Wi-Fi

Autor: Profesor Kategoria: Sprzęt  22 grudnia 2014 01:25 

Netis zaprezentował nowoczesny repeater sygnału WiFi przeznaczony do użytku domowego i małego biura. Model E1, sprawdzi się w sytuacji, gdzie występują ograniczenia konstrukcyjne lub zakłócenia sygnału i zasięg routera staje się niewystarczający.

Netis e1

Netis e1

Urządzenie Netis E1 300Mbps N Range jest przeznaczony do rozszerzenia zakresu oraz poprawy siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej by wyeliminować martwe strefy Wi-Fi. Wzmacniasz odbiera sygnał bezprzewodowy z głównego routera i przekazuje sygnał do najdalej położonych zakątków naszego domu czy biura.

Netis E1 działa w oparciu o technologię 11N i oferuje szybkość połączenia bezprzewodowego do 300 Mbps. Dzięki temu otrzymujesz stabilne łącze oraz szybszy transfer pobierania plików, połączeń internetowych, streamingu video HD, itp.

Zaletą wzmacniacza E1 jest prosta konfiguracja, która odbywa się za pomocą jednego przycisku WPS. Nie potrzeba tu żadnych kabli, a instalacja nie zajmie Ci więcej niż 60 sek. Naciśnij przycisk WPS na routerze i repeaterze, a połączenie odbędzie się automatycznie, rozszerzając zasięg sieci bezprzewodowej w twoim domu.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 69 zł.

Źródło: media2.pl

Komentowanie nie jest możliwe.


More in Sprzęt (10 of 87 articles)
edimax