Mobilny router MiFi LTE 4G od M-Life

Autor: Profesor Kategoria: Internet, Sprzęt  18 stycznia 2015 14:55 

Marka M-LIFE poszerzyła swoje portfolio o urządzenia, które zapewnią łatwy dostęp do. W ofercie marki dostępny jest bezprzewodowy nowy router MiFi 4G LTE ML0655, który umożliwia szybką łączność w technologii LTE nawet dziesięciu użytkownikom jednocześnie.

Router MiFi LTE 4G

Router MiFi LTE 4G

Nowy kieszonkowy router MiFi M-Life ML0655 pozwala błyskawicznie, bez konieczności skomplikowanych instalacji, utworzyć internetowy hotspot i zapewnić swobodny dostęp do sieci w standardzie TD-LTE, FDD-LTE, DC-HSPA+, HSPA+ HSPA, UMTS, EDGE lub GPRS, a także maksymalnie wykorzystać darmowy Internet Aero2. Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym rozmiarom oraz wbudowanej baterii o pojemności 2000mAh, MiFi ML0655 umożliwia swobodne korzystanie z Internetu przez wiele godzin, co szczególnie sprawdzi się w podróży. Dzięki złączu microUSB akumulator można naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla, podłączając go do ładowarki, laptopa, smartfona lub innego urządzenia.

Mobilny router M-LIFE ML0655 posiada szereg dodatkowych funkcjonalności, które zdecydowanie podniosą komfort użytkowania. Jedną z nich jest funkcja przenośnego dysku. Dzięki czytnikowi kart microSD urządzenie umożliwia gromadzenie danych jak zdjęcia czy pliki multimedialne na karcie pamięci o pojemności do 32GB oraz udostępnianie ich innym użytkownikom sieci, za pośrednictwem panelu administracyjnego. Kolejną, przydatną funkcją jest możliwość odbierania, odpowiadania i tworzenia nowych wiadomości SMS.

Nowy router M-LIFE wyposażony został także w wyświetlacz, który pozwala szybko sprawdzić informację na temat działania urządzenia, w tym m.in.: połączenia z Internetem, nazwy operatora, siły sygnału, ilości pobranych danych, liczby podłączonych użytkowników, typu sieci (2G/3G/4G), otrzymania wiadomości SMS, umieszczonej w modemie kacie microSD, stanie baterii oraz innych komunikatów.

Sugerowana cena detaliczna: 349 zł.

żródło: media2.pl


Tagi: , , ,Komentowanie nie jest możliwe.


More in Internet, Sprzęt (11 of 1022 articles)
tp-link